جدید ترین مدل مانتو

مدل مانتو یعنی این نوع لباس شیک بخش کلیدی کمد لباس هر خانم و زن ایرانی است. فرقی نمی‌کند بیشتر طرفدار مدل‌های کوتاه یا بلند، چاپ‌شده‌تر، رنگارنگ‌تر، یا ساده‌تر و راحت‌تر باشید، انتخاب مدل هایی که به  شما معرفی میکنیم بهترین ها و جدیدترین مدلهای موجود بازار هستند شک نکنید با دیدن عکس به همین مطلب خواهید رسید.

مدل مانتوی زنانه و دخترانه

همانطور که شلوار جین، کت و شلوار، چکمه، کت نیز یک کمد لباس اساسی و شیک را برای شما تکمیل میکند انواع مدل مانتو نیز مثل الماسی درخشان برای شما عمل خواهند کرد. هر خانمی با رسیدن انواع فصول انتخاب های مختلفی را پیش رو دارند که با توجه به همین موضوع برای 4 فصل مدلهایی که میتواند برای شما در هر نوع سلیقه ای کمک حال شما باشند را گردا اوری کرده ایم. سعی کنید خود را در هر کدام از این مدلها تصور کنید تا یکترین ها را انتخاب کرده باشید تا با فرم بدنی تان مطابقت داشته باشد.

مدلهای مانتو زنانه

هرچند همه خانمها با رسیدن فصل جدید به دنبال مدل مانتو جدید و ظاهری شیکتر و پوشیده با مانتویی هستند که هم ظاهر متفاوت داشته باشند و هم شیکپوش تر دیده بشوند. البته حدودی هم مد و رنگ روز برای فصلی پیش رو نسبتاولویت هر خانمی باسد باشه .

جنس بکار رفته تو این مدلها هم تاثیر زیادی برای خرید مجددشون دارند هرچقدر کیفیت کار بهتر طبیعتا انتخاب بار دوم همون مدل چیزی خارج از عرف نیست.

در این بخش از روژیا هم توجه شما بانوان عزیز را به دیدن انواع مدل مانتوی زنانه و دخترانه شیک را جلب می کنیم .

مدل مانتو شیک زنانه
مدل مانتو جدید

مدل مانتو جدید

یعنی هر خانم باید دنبال طرح جدید برای نشون دادن حس طراوت و زنانه بودنش باشه اونم با پوشش رسمی ما ایرانی ها که خاص به خومون هم هست . شاید طیف وسیعی از انتخاب ها رو در این مطلب بتونید پیدا کنید اما مطمئنم انتخاب نهاییتون سریعتر هم خواهد بود.

مدل مانتو جلو باز

مدل مانتو جلو باز

از مدلهای راحتی که میشه گفت تو لیست انتخاب  وخرید هر خانمی هم باید باشه که مخصوصا برا فصول خنک سال دیگه ردخور نداره و طرحهای مختلفی براش وجود داره که در ادامه دعوتتون میکنم به دیدن این مدل ها حتما اقدام کنید.

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی

از انتخاب های هر بانویی همین مدلهای مجلسی هستند که مخصوص مجالس مختلف و دورهمی ها حتی و یا دوعت به مراسم خاص فوق العاده انتخاب شیکی هستند. از خاصیت این مدل اگر از یادمون نره بجز ظاهر شیک ، یادآور شدن حس زنانه و مستقل بودن هر خانم برای دیگران هم هست. تشکیل فرم مناسب بدن زیر این مانتو دقیقا همان حس را به مخاطب نیز انتقال خواهد داد.

مدل مانتو بلند

مدل مانتو بلند

یکی از پر طرفدار ترین ها به دلیل پوشیده بودن لباس و خاص بودن مخصوص خانم هایی هست که فرم و استایل خاصی دارند و باعث نشون دان ظاهری شیک و قدی بلند به مخاطب هم میشود. در طرحهای مختلف راه اه و ساده و شکل دار که برای سلیقه های مختلف عالی هستند.

مدل مانتو نخی

مدل مانتو نخی

همانطور که می دونید یکی از خاص ترین مانتوهای هر زن ایرانی نوع نخی هست که برای فصل گرم سال بخاطر خنک بودن ، ضد حساسیت بودن مخصوص کسایی هست که تو گرما به لباس هایی با جنس زبر و غیر نخی حساس باشند و البته بدلیل وزن سبک فوق العاده با کیفیتشون عالی هشتند.

مدل مانتو تابستانه

همانطور که می دانید یکی از خاص ترین مدل مانتوی هایی که هر زن ایرانی واقعا دوست داره بپوشه مدل اسپرت که حس  جوانی ، شادابی و شیکتر بودن بهمون منتقل میکنه. در ادامه حتما پیشنهاد میکنیم این مدلهای شیک و پیک جدید روژیا ور از ببینید که باید بگم دیدنی هستند.

انواع مدل مانتو

انواع مدل مانتو

 تو فصل خنک با وزش باد و یا فصل گرم تابستانمدل خاصی که هم مخصوص اون فص باشه هم انتخاب قشنگ همیشگیتوناز بهترین حس های دنیاس برای هر خانمی  و باید هم با مدل های نخی و نازک واسه فصول گرم و واسه فص سرد پاییز و زمستان هم مدلهای کتی و بارانی و پالتو  که رفیق و همراه ما در این فصل سرباشند. و با خنک شدن هوا هم از استایل پاییزه و مدلهای ضخیم استقبال کنیم. البته تو زمستون هم انتخاب و پوشیدن مدلهای چهر خونه حس گرمی هم به آدم دست میده و جزو پرطرفدارترین ها هم هست.

انتخاب مدل مانتوی مناسب برای گذراندن فصل های گرم یا سرد زمستاناز معمولی ترین کارهای لذت بخش برای هرزن بحساب میاد شما هم اینطر نیستین ؟ البته اگه انتخابی که انجام بدی بعدش به تنت بیاد و با فرم بدنت همخوانی داشهت باشه. خیلی از خانم ها برای انتخاب دچار وسواس هستن که بهشون پیشنهاد میکنم قبل انتخاب مدل به فکر شناخت فرم بدنتنون باشید که راحت تر بتونید بخشهای که فکر میکنید نقطه قوت استایل شماست رو بیشتر تاکید کنه روش و بخشهای از فرم بدن که فکر میکنید میتونه ضعف باشه رو پوشش بده نه برای پنهان کردنش برای اینکه ژست خاص شما رو تشکیل بده.

مدل مانتوی بروز

برای امسال و سال جدید ،انتخاب ها . از طرف مادی، ما دوست داریم به یک تکه کرکی، خز بدلی یا مواد نرم لغزند. پرینت ها نیز در این فصل برای حداکثر شخصیت بازمی گردند. افراد فعال/ورزشکار بدون شک مدل های کوتاهی را انتخاب می کنند که در قسمت کمر بریده شده اند تا آزادی حرکت بیشتری داشته باشند.

مدل مانتوی سال

بدون شک هر سال مدلهایی با رنگبندی جدید به بازر میان و ترند ها هم بین خانم ها انتخاب شده و همه دوست دار مدلی خاص هم میشوند.در این میان مدل مانتوی اسپرت ، مجلسی جزو برترین انتخاب بوده و هستند. که در ادامه بهترین ها را میتوانید از تصاویر مشاهده بفرمایید.