درباره فروشگاه روژیا

نام و کلمه روژیا یا به انگلیسی rozhya برگرفته از کلمه کوردی روژ یعنی روز و به معنی به مانند روز است و دلیل انتخاب این اسم برای بنده این بوده به مانند روز روشن برای ما مشخص شده محصولات مراقبت از پوست و مو شرکت رادین برای 90 درصد افراد اثربخش مفید دارد و فروشگاه اینترنتی محصولات مراقبت از پوست مو نیز با عرضه محصولات رویش مو و محصولاتی مانند پکیج های ضد لک ، ضد جوش گیاهی ، ضد حساست و ضد اگزما و همچنین ابن وبسایت وبگاهی برای ارائه راهکارها و مطالب مفید پوست و مو است. اما درباره سایت : این وبسایت متعلق به آقای عزیزنژاد نماینده فروش محصولات دکتر خوش رج شرکت رادین کد تایید 4 می باشد. این وبسایت وابستگی به دکتر خوش رج ندارد زیرا محصولات ایشان در هیچ بستر آنلاین یا آفلاینی برای فروش و واگذاری انجام نمی شود . دکترخوشرج فقط در امر تولید مشغول به فعالیت هستند و خرید محصولات ایشان را تنها از طریق نماینده فروش دارای کد تایید شرکت رادین هستند عرضه می شود.

درباره سایت روژیا | محصولات جوانسازی پوست | رویش مو

نماد اعتماد سایت

نماد ساماندهی سایت

logo-samandehi

اهداف وبسایت

یکی از اهداف مهم که در سایت ما باسیتی بگوویم ارائه محصولات باکیفیت و معرفی محصولات رویش مو و محصول های مراقبت از پوست مانند : پکیج های ضدلک ، ضدجوش و ضداگزما تا شما بتوانید به راحتی هر آنچه نیاز دارید برای رفع و بهبود عارضه هایی خود را تهیه نمایید. جهت سهولت خرید اینترنتی شما می توانید از بخش گفتگو آنلاین وبسایت با نماینده فروش محصولات وارد گفتگوی آنلاین شوید. یا با ما تماس بگیرید تا با راهنمایی و مشاوره بهتر پکیج محصول مورد نیاز را تهیه و استفاده کنید.

درباره مدیر سایت روژیا

عزیزنژاد مدیر سایت روژیا نماینده فروش محصولات شرکت رادین

یکی دیگر از ارکان اصلی و هدف های خود را در بهبود شرایط کسانی دیده ایم که دچار عارضه های شدید پوستی مانند اگزما شدید پوست دست و صورت ، جوش شدید صورت و بود ، لک صورت ناشی از آفتاب سوختگی و یا دیگر موارد و البته خانم ها و آقایانب که به دلایل ارثی دچار ریزش موی شدید هستند. خوشبختانه با توجه به میزان اثربخشی محصولات دکتر خوشرج که در حد 90 درصد هست می توانیم این خبر خوب را به شما بدهیم که می خواهید از محصولاتی ارگانیک برای رفع مشکلات پوستی و مو خود هستید ، پک های موجود از پک رویش مو گرفته و پکیج ضد لک ، ضد جوش و ضد اگزا کاملا محصولات ارگانیک و با بیس طبیعی هستند.

09025313024

مشاوره عارضه های پوست و مو

اثربخشی محصولات 

لازم به ذکر است درباره سایت روژیا این نکته را یاد آوری نماییم که فایل صوتی و همچنین تصاویر قبل و بعد کسانی که با استفاده از محصولات شرکت رادین به نتایج دلخواه رسیدند در سایت موجود بوده و شما عزیزان می توانید با ورود به بخش لبخند رضایت مشتریان با برخی از تعداد کثیر رضایت مندی افرادی که از پکیج محصولات دکتر خوش رج استفاده می کنند بهتر  آشنا شوید . بسیار خوشحال هستیم که با فراهم نمودن سایت روژیا می‌توانیم به شما عزیزان کمک کنیم تا با صرف کمترین هزینه مادی و نیز مدت زمان کم بوسیله محصولات با کیفیت ایرانی دکتر خوش رج شرکت رادین موجود وبسایت روژیا در زمینه رویش موی سر و ابرو ، قطع ریزش مو ، رفع و بهبود اگزما ، رفع جوش صورت ، رفع لک صورت ، لک ناشی از بارداری ، آفتاب سوختگی ، جای سوختگی ، آبرسانی و رفع خشکی پوست و …. به نتایج عالی برسید.

امتیاز شما به این صفحه

به ما امتیاز ستاره دار بدهید

میانگین امتیاز داده شده 3 / 5. شمارش امتیاز : 2

تا بحال به این صفحه امتیازی نداده اید.