پرسش و پاسخ ضروری درباره محصولات

از من بپرس

از من بپرس

از من بپرس : مسئله مهمی که این روز ها باید بیشتر بهش اهمیت داد یک سلامت جسمانی خودمون هست در برابر شرایطی که اتفاق افتاده با وجود ویروس کرونا و دوم افزایش میزان حضور مردم در فروش اینترنتی در سایت و اینستاگرام و تلگرام هست. مسئله ای که باید برای دو مورد بهتر آشنایی داشته باشید از ما پرسید : 1. مشاوره برای خرید محصولات رویش مو و یا محصولهای مراقبت از پوست 2.  استارت یک کسب و کار اینترنتی با درآمد زایی مناسب . بله من هم این مورد رو برای عارضه ای چنیدن ساله ای که داشتم انجام دادم و باید بگم قبل از آشناییم با محصولات دکتر دیگه چیزی نمونده بود امتحان کنم ، پزشک هم خیلی رفتم و خیلی از موارد تجویزیشون رو برای کنترل و رفع عارضه خشکی موهای سرم بدلیل داشتن درماتیت سبورئیک استفاده می کردم . باید بگم خیلی از شامپو های ضد ریزش بازار رو دیگه از حفظ بودم و استفاده شون کردم ، خیلی از صابون های اختصاصی رو هم از ساده ساده شون بگیر تا گونترینشون رو تست کردم متاسفانه تا قبل اشنایی من با این محصول های ویژه مراقبت از مو و مراقبت از پوست دکتر خوش رج نتیجه نمی گرفتم . ولی الان مشکل که داشتن با یک راهکار عالی برطرف شده و در ادامه میتونید شما هم برای رفع عارضه پوست یا مو خودتون هم اقدام کنید ما اینجا هستیم به شما کمک کنیم مثل 90 درصد عزیزانی که نتایج خوب خوب گرفتن شما هم همین نتایج رو بدست بیارید و حال موهاتون ، پوستتون از همیشه بهتر بشه .

مطرح کردن سوال قبل از خرید محصولات دکتر خوش رج

مراحل ساده ای رو براتون گذاشتم که بهتر بتونید برای رفع مشکلاتی که برای پوست و یا موهاتون دارید اقدام کنید . یا اگر قصد مطرح کردن سوالات درباره محصولات دکتر خوش رج دارید که از سایت روژیا دات کام ، پیج اینستاگرام ما و کانال تلگرامی ما تهیه کردین بپرسید تا بهتر بتونید برای خرید این محصولات ویژه با فورمولاسیون اختصاصی که برای 90 درصد افراد نتایج عالی ببار آورده ما به شما کمک کنیم شما هم نتیجه خیلی خوبی بدست بیارید و دیگه مشکل ریزش مو ، عارضه های مختلف پوستی مثل اگزما ، لک صورت ، جوش صورت و … نداشته باشید.

قدم اول مطرح کردن سوال درباره عارضه پوست و مو

یادم هست اولین کاری که کردم به اینترنت مراجعه کردم و وقتی تو گوگل سرچ کردم دکتر خوش رج کلی سایت و نتایج جستجو پیدا کردم با خیلی از افرادی که این محصولات رو عرضه میکردند. یک بار هم یادمه بعد از دیدن کلی از سایت ها و دیدن اثربخشی های محصولات سراغ اینستاگرام هم رفتم و با هشتگ دکترخوشرج باز هم کلی از نتایج این محصولات رو دیدم خیلیا استفاده گرده بودن . خیلیا هم با اسم مستعار و بدون نام و نشان  بدون عکس پروفالشون کلی دری وری نوشته بودن . ولی تنها چیزی که به ذهنم رسید با این نوع برخورد ها قضاوتی نکردم و بلاخره یکی از نماینده ها رو که نوشته بود کد تایید شرکت رادین رو داره بهشون مراجعه کردم.

قدم دوم ارسال عکس از عارضه و مشکلات پوست و مو

اولین کاری که کردم از موهای سرم یه عکس از بالا گرفتم و براش فرستادم . تو دایرکت خودم رو معرفی کردم و جریان درگیری من و این همه شوره سر رو براش نوشتم . خوب یادم هست ازشون پرسیدم نه تضمین ازتون میخوام نه معجزه گفتش چرا ، گفتم حقیقت خسته شدم از بس تبلیغات و محصولهای تبلیغی دیدم این همه مردم استفاده کردن و می بینم خوب شدن کدوم یکی از محصول ها خوبه به نشرتون با این شرایطی که دارم و ازشون کلی مشاوره گرفتم .

قدم سوم دیدن اثربخشی محصولات دکتر خوش رج و دریافت پیشنهاد

ایشون در طی مشاوره باز هم کلی از افرادی که از محصولات ضد ریزش و رویش مو استفاده کرده بودن و یا کسایی که برای رفع شوره سر از همین پکیج مو داشتن استفاده میکردن رو برام فرستادن .( شما هم میتونی این اثربخشی ها رو ببینید لینک کانال رسمی اثربخشی این محصولات رو پایین این پاراگراف گذاشتم ). گفتم واقیعه این همه عکس ایشونم کلی خندید و گفت این کانال رو داشته باش میتونی خیلی بهتر ببینی این همه مردمی که از محصولهای ما استفاده کردن رو بررسی کنی . ببین کیا با شرایطی که تو داری استفاده کردن و نتیجه خوبی گرفتن . خوب بررسی که کردی این شماره تماس من هست بهت پیشنهاد میکنم از همین پکیج ارگانیک استفاده کنی ضرر که نمیکنی هیچ خیلی هم خوب میتونی نتیجه بگیری نهایتش اینه عارضه ت رو با چند محصول ارگانیک داری کنترل میکنید.

قدم چهارم مشاوره و پرسیدن سوالات

ایشون لطف کردن و شماره تماسشون و ایدی تلگرام  و واتساپ شون رو برام نوشتن و گفتن که دوس داشتی می تونی باز هم هر سوای به ذهنت رسید درباره این محصولا بیا از من بپرس انشالله یه تصمیم خوب بگیری و تو هم بتونی از این عارضه ت رو برطرف کنی میشی یکی از افرادی که ما میگیم 90 درصد خوب شدن . گفتم برا چی نمیگی 100 درصد یادمه گفتش واله من اجی مجی ندارم بهت بدم یه محصول واقعی چرا بهت میتونم تقدیم کنم استفاده کنی انشالله نتیجه خوب رو بگیری . خیلی حس خوبی داشت و تو دل خودم میگفتم واقعا میشه من هم دیگه شوره رو شونه هام نداشته باشم ؟ هی سوال می پرسیدم تو ذهنم و هی میگفتم ینی این صورت داغون من که خیلی خشکه خوب میشه .

قدم پنجم تصمیم گیری و خرید پکیج مو و پکیج پوست

با وصف اینکه ایشون به من گفته بود از من بپرس ولی باز هم کلی از عکس ها و فیلم های رضایت مشتریان محصولهای دکترخوشرج رو دیده بودم ، زیادی به فکر این نبودم که واقیه هست چون این همه آدم که نمیتونن دروغ بگن یکی دو تا که نبود تو این کانال شرکت رادین @radinpro اینقد مردم ازینا استفاده کردن نمیشد بگم دروغه پس خیالم بابت این موضوع راحت شد. بایت خرید اینترنتی هم خاطره بدی نداشتم همیشه جای مطمئن که حداقل عکس از ارسال محصولاتشون میزاشتن همیشه میخریدم . یا لا اقل فیش واریز خیلی از مشتری هاشون رو میزاشتن . تازه ایشون تو فیش واریزی مشتری ها که کلی هم بودن نوشته بود از اعتماد شما ممنون هستیم . کد تایید شرکت هم داشتن می تونستم راحت از کانال تایید نمایندگان شرکت هم ببینم که ایشون مورد تایید شرکت رادین هستن و با یک نماینده طرف هستم . پس تماس گرفتم و فیش واریزم رو براشون فرستادم با آدرس پستی خودم ، ایشونم گفت چه جالب ما برای گسترش این کسب و کار خوب هم طرف شما همکار نداریم حیقیتش حتما بهت یه پیشنهاد خوب هم میدم .

قدم ششم ارسال از ما ، دریافت و استفاده محصول از شما

باور کنید بار اولی که از شامپو ضد ریزش و تقویت مو استفاده کردم گفتم آخیش این موهای سر من خستگیشون در رفت دیگه حس بد خشک سر و هی خاروندن سر بعد از حمام اذیتم نمیکرد خیلی خوشحال بودم . یدونه هم تونیک مو بود که بعد از خشک شدن موهام بهشون اسپری کردم یجورایی بگم نه بو داشت نه حس بد ریخت کردن موهام تازه بهمشون هم نمی ریخت عالی بود . این ماجرا بعد از ماه اول استفده من ازاین پک رویش مو و ضد ریزش تبدیل شد به یه شروع تازه هم برای رفع عارضه شوره سر من هم برای یه استارت پیشنهادی که از نماینده گرفتم . هرچند سختی های من با خیلی از افراد متفاوت بود تو دریایی از محصولات چینی تو شهرمون محاصره شده بودم و برام چالش بزرگی بود . ولی بازهم بعد از اینکه از پک ایتفاده کردم بهشون زنگ زدم و کلی تشکر و ازشون درباره این پیشنهاد سوال کردم .

قدم هفتم یک کسب و کار اینترنتی در منزل

ایشون با صبر و حوصله با لهجه شیرینی که داشتن ( آذری زبان ) برام توضیح میدادن و من هم هی نگرانی هام رو بهشون منتقل می کردم خیلی صبورانه میگفت کاری که خدا بخواد بندازه جلو راهمون حتما حکمت داره . الان که دارم این موضوع رو مینویسم حس خوب اون روزم رو خوب یادمه ایشون یادمه گفت میدونم کجا زندگی میکنی شاید به نظرت نشد داشته باشه ولی ارزش داره اونم این که ما خودمون دنبال کسایی هستیم که پی به ارزش خودشون می برن خندید و گفت دنبال مرد کاریم و یار باشه . کار رو که واسم توضیح داد کلی ذوق کردم و بهم کلی از درامد زایی این کسب و کار اینترنتی یاداور شد .

من هم که سابقه کار تو اینترنت و انجام کارهای کامپیوتریم خیلی خوب بود کلی از کارهام رو بهش نشون دادم ایشون هم گفت پس ببین خیلیا همراه ما هستن به اندازه نصف شما هم کاربلد نیستن حساب کن شما خیلی از این موارد رو تو چند سوت انجام دادی . گفتم خدایی این کار اینترنتی و فروش محصولات واقعا درامد زایی خوبی هم داره . گفتش که ببین درامد و فروش رو که اولا خدا روزی رسون هست این که بحثش جداس ولی به خودت بستگی داره به دیدت . گفتم یعنی چی ، ایشونم با متانت گفت چقدر انتظار داری درامد کسب کنی ؟ گفتم والله انتظارم زیاده مثلا ماهی 5 میلیون تومن . گفت ببین همکار داریم تو فروش همین پکیج ها به سقف فروش رسیده یعنی جلو دار نداره ایشون بالای 16 میلیون و امروز تونسه برای رکرد به سقف 20 میلیون برسه .

گفتم مگه میشه گفت بله با آموزش و پشتکار خودت میتونی هم محصوول بفروشی و هم کلی ماجرای دیگه . هرچند به شخصه کار داشتم و مغازه دار بودم اما شرایط خودم رو که میدیدم حدود 2 سال پیش که این ماجرا اتفاق افتاد به این فکر میکردم بلاخره ایران با این مسئله کسب و کارهای اینترنتی باید خودش رو وفق بده و مردم بهش عادت میکنن الان اگه به فکر نباشم و جایی برا خودم نداشته باشم و بقولی سری تو این سرا نداشته باشم دیگه هیچی . گفتم خدایا به امید خودت همه جا پشتیبانم بودی الانم به اسم خودت و به نام تو شروع میکنم ارزشش رو بعد ها حتما میبینم .

پیشنهاد همکاری و شروع کسب و کار اینترنتی

مایل به شروع یه استارت جدید یه دنیای جدید در این روزها و شرایط سخت هستید ؟ خیلی ها خونه هستن و هی تو اینترنت می چرخن کلی صفحه رو زیر و رو میکنن و خیلی از پیج های فروشگاهی یا کار اینترنتی اینستاگرام رو فالو  میکنن و هی بدون نتیجه به چه کنم چه کنم میرسن . دنیای اینترنت هم که این روزها با وجود ویروس هایی مثل کرونا و امثالهم باعٍ شده بازار های سنتی بیشتر رو بیارن به سمت کسب و کار های اینترنتی و آنلاین . شما هم میتونید جزو 20 درصد افرادی باشید که می تونن از 80 درصد مردمی که در این بازار بزرگ خانواده اینترنت ایرانی درآمد زایی مناسبی داشته باشی . شاید بگی چطور ؟ یا چکار کنیم ؟  شما از خودت این چند سوال رو حتما پرسیدی مطمئن هستم چون من هم پرسیده بودم . تو این مسیر کافیه یک شرکت خوب باشه که محصولات بدرد بخور داره به مردم عرضه میکنن که استفاده کنن و اونا هم راضی باشن.

کی از محصولات دکتر خوش رج استفاده کرده ؟

شکر خدا شرکتی که داریم باهاش فعالیت میکنیم در طی این چند سال یعنی شرکت رادین این محصولات رو بطور انحصاری در اختیار داره محصولهای دکتر خوش رج هم فورمولاسیون اختصاصی داره و انحصار فروشش رو داده به این شرکت که نماینده هاش به مردم عرضه کنند نه جای دیگه . میخوای بررسی کنی ببینی واقعا خوب بوده محصول ها ؟ کافیه به کانال رسمی اثربخشی ها هم مراجعه کنی که در قدم سوم براتون گذاشتم بررسی کنید. پس با محصولاتی با کفیت که دارای مشتریان راضی هستند طرفیم میتونی از این بخش سایت روژیا با کلی مشتری که رضایتمندی خودشون رو برامون فرستادن حتما ببینید

خب تا اینجا با بخش محصولات و کیفیت و اثربخشی خوب که آشنا شدی میتونی درباره میزان درآمدزایی این شغل اینترنتی و حتی یک شغل خانگی از من بپرسی و یه وقت بزاریم خوب درباره این موضوع برات شفاف سازی کنیم که بتونی شما هم یه استارت جدی با آموزش و حمایت رو شروع کنید . موافقی ؟ من اینجا هستم بهت کمک کنم یه کار اینترنتی خوب رو شروع کنی با درآمدزایی خوب داشته باشی کافیه با من تماس بگیری :

تماس با ما : 09025313024

عزیزنژاد هستم نماینده فروش محصولات دکتر خوش رج شرکت رادین با کد تایید شماره 4

author-avatar

درباره ریبوار عزیزنژاد

درود به شما همراهان عزیز روژیا عزیزنژاد هستم نماینده فروش محصولات شرکت رادین کد 4 فارغ التحصیل از دانشگاه تربیت معلم تهران سئوکار هستم و عاشق کسب و کار اینترنتی و البته آموزش ، امیدوارم بتونیم با پیشنهاد مناسب در بهبود عارضه شما نقش بسزایی داشته باشیم. با آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما همراهان خوب سایت روژیا - هر گونه سوالی داشتین در کامنت همین مطلاب یا در دایرکت اینستاگرام من میتونید به صورت شخصی بپرسین و در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهارده =