جهت دریافت مشاوره می توانید از طریق ارتباط آنلاین با نماینده فروش محصولات مراقبت از پوست و یا محصولات ضد ریزش مو بر اساس مراحل ساده نوشته شده پیغام خود را در یکی از شبکه های اجتماعی ذیل  ارسال بفرمایید تا بزودی با مشاوره و راهنمایی بزودی بتوانید برای رفع عارضه پوست یا مو پکیج محصولات اختصاصی را برای شما ارسال نماییم و دوره خود را شروع بفرمایید.

  • ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 21 شب

مراحل مشاوره پوست و مو محصولات دکتر خوش رج

  1. ارسال عکس واضح از عارضه پوست یا مو
  2. عکس بدون تاری و در شرایط نور مناسب گرفته شود
  3. بررسی کانال روژیا و یا کانال رسمی شرکت رادین با نام رادین پرو
  4. بررسی افرادی مشابه با شرایط شما و تصمیم گیری
  5. دریافت مشاوره تلفنی یا آنلاین درباره شرایط عارضه ای که دارید
  6. ثبت نام درسایت و ثبت سفارش محصولات پیشنهاد داده شده
  7. ارسال پک محصولات در کمترین زمان ممکن برای شما

جواب سوالات رایج

بطور میانگین 3 الی 6 ماه میزان استفاده برای استفاده از محصول ها با مشاوره قبلی تعیین خواهد شد و برای دریافت پاسخ به سوالات بیشتر از بخش سوال و جواب در بلاگ روژیا استفاده کنید سوالات خود را در کامنت مطرح بفرمایید بزودی برای شما پاسخ ارسال خواهد شد.

1 روز بعد از ثبت سفارش ما با پست پیشتاز و یا پست سفارشی به آدرسی که در حین ثبت نام در سایت روژیا ثبت شده محصولات فرستده می شوند

بعد از ارسال کد رهگیری 24 رقمی مرسوله پستی شما به شماره ثبت شده در حین ثبت سفارش شما ارسال میشود می توانید از طریق سایت پست به نشانی نوشته شده برای پیگیری اقدام بفرمایید.

سامانه رهگیری مرسولات پستی

درصورت انتخاب ارسال پست سفارشی 3 الی 6 روز بازه زمان ارسال طول خواهد کشید. مدت زمان ارسال محصولات در روزهای کاری در روش ارسال پست پیشتاز 2 ال 3 روز کاری خواهد بود.

در مدت زمان استفاده شما در صورتی که از سایت روژیا اقدام به خرید نموده اید بله هم از محصولات دریافت شده فیلم بگیرید و برای ما بفرستید و هم در خلال دوره استفاده مشاوره رایگان دریافت کنید.

فرم تماس با روژیا