لوازم آرایشی و بهداشتی

ارسال محصولات سایت روژیا

ارسال محصولات دکتر خوش رج

نحوه ارسال محصولات سایت روژیا

ارسال محصولات روژیا : پکیج محصولات نهایتا 1 روز پس از تایید پرداخت از طریق وبسایت روژیا ارسال خواهد شد. هرنوع شیوه‌ی حمل را که انتخاب کنید اعم از ارسال پست سفارشی یا ارسال پست پیشتاز ، شماره‌ی فاکتور خرید و یا کد رهگیری مرسوله پستی برای شما عزیزان از طریق ایمیل ثبت نامی در سایت ارسال خواهد شد. هزینه های مرسوله شما شامل موارد بسته بندی و ارسال پستی می باشد و تعرفه های بررسی شده کمترین مقدار برای شما در نظر گرفته شده اند. ما پیشنهاد می کنیم جهت راهنمای خرید محصولات پوست و مو ابتدا سفارشات خود را در یک گروه از خرید محصولات رویش مو یا محصولات مراقبت از پوست جمع آوری کنید. نمی توانیم دو سفارش مجزا را با هم در یک گروه جمع آوری کنیم و هزینه ارسال برای هرکدام جداگانه محاسبه خواهند شد . در نهایت بسته محصولات خریداری شده با تایید خود شما ارسال می شوند. ارسال محصولات با بسته بندی استاندارد بسته های پست برای شما انجام خواهند شد. جهت بررسی انجام شده تعدادی از مشتریان وبسایت روژیا به بخش راهنمای مشتریان مراجعه بفرمایید. 

نمونه محصولهای ارسال شده

تعدادی از محصولات عزیزانی که ارسال شده و توسط این عزیزان عکس دریافت محصولات پوست و مو  که سفارش داده بودند رو مشاهده بفرمایید. لطفا بعد از دریافت مرسوله های خود مطابق با وزن نوشته شده روی بسته بندی پست محتویات را دریافت کنید. حتما از محصولاتی که دریافت کردید فیلم کوتاه با این مضمون تهیه کنید و برای ما ارسال بفرمایید : چطور با سایت روژیا آشنا شدید ، مشاوره شما کی بودن و چی باعث شد محصول ها رو از ما تهیه کنید . درصورتی که می خواهید کار ساده تری هم انجام دهید کافیه عکس واضح از مرسوله مثل موارد ذیل گرفته و از طریق پیام رسان واتساپ و یا تلگرام برای ما بفرستید.

ارسال محصولات پوست و مو دکتر خوش رج


محصولات دریافت شده مشترریمحصولات دریافت شده مشترری

 

محصولات دریافت شدهدریافت مشترری

محصول مشترری بدستشون رسیدهمشترری بدستشون رسیده

ارسال محصولات
author-avatar

درباره ریبوار عزیزنژاد

درود به شما همراهان عزیز روژیا عزیزنژاد هستم فارغ التحصیل از دانشگاه تربیت معلم تهران سئوکار هستم و عاشق کسب و کار اینترنتی و البته آموزش ، امیدوارم بتونیم با پیشنهاد مناسب سایت روژیا در زندگی شما نقش بسزایی داشته باشیم. با آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما همراهان خوب سایت - هر گونه سوالی داشتین در کامنت همین مطلاب یا در دایرکت اینستاگرام من میتونید به صورت شخصی بپرسین و در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.