مراقبت از مو

موهای جلوی سر کم پشت شده چیکار کنیم

خالی شدن موهای جلو سر

خالی شدن مو جلو سر : در این بخش از وبلاگ روژیا ( مقالات بروز و جدید مراقبت از مو و مراقبت از پوست ) درباره اینکه چرا موهای سر بویژه ناحیه جلوی سر کم پشت میشن و بعبارتی خالی میشن رو مطرح کنیم بهمراه ارائه راهکار واقعی بهبود شرایط موهای سر و مهم تر از اونها رشد پیدا کردن مجدد مو . اینکه این راهکار واقعا می تونه سازگار باشه و کسانی باشند از این نوع محصولات ویزه استفاده کرده باشند رو هم حتما در ادامه براتون میزاریم تا هم بهتر بتونید با اینکه چرا این اتفاق ریزش می افته بهتر آشنا بشید و هم کسایی که پیشنهاد مناسبی دریافت کردند و نتایج خیلی خوبی هم گرفتند رو بررسی کنید تا بتونیم به شما هم کمک کنیم شما هم جزو افرادی باشید که به نتایج خیلی بازه اثربخش 90 درصدی دست پیدا کنید.

خالی شدن موهای جلو سر در مردان

اثربخشی محصولات رویش مو

دلیل خالی شدن موهای خانمها و آقایان بهمراه راه حل

مراحل اصلی رشد مو ها

در مورد موضوع خالی شدن مو جلو سر و بقولی ریزش مو ابتدا برای اینکه بهتر بتونید تصور کنید آیا واقعا موهای سر باید ریزش پیدا کنه یا نه ابتدا باید بدونید رشد مو دارای چند مرحله بخصوص خودش هست که شامل این موارد میشه : رشد ( آناژن ) – انتقالی کوتاه ( کاتاژن ) – استراحت ( تلوژن ) ابتدا با این مراحل بهتر هست آشنایی بهتری پیدا کنید تا در ادامه ببینید چرا ریزش هست و اگر اتفاق افتاد چکار باید بکنید.

مرحله اول رویش مو (رشد – آناژن)

بطور معمول موها در مرحله اولی یعنی آناژن یچیزی حدود 2 الی هفت هشت سال میتونه طول بکشه برای رشد پیدا کردنشون . به زبان ساده تو این مرحله سلول ها و بعبارتی جوانه مو خیلی سریع تقسیم میشن و بدنه مو هم از منافذ پوست سر خارج شده و به حالتی میرسه که بهش کراتینی میگن. از سمت پایین و عمیق پوست هم پیاز مو به بخش عمقی یا درم پوست راه پیدا میکنه تا بتونه برای رشد مجدد مواد تقویتی و تغذیه ای رو بدست بیاره . قضیه رو ساده ترش کنیم دیدن بعضی ها موهای بلند تری نسبت به بقیه دارند این افراد دوره رشد بیشتری ( مرحله آناژن ) دارند و باالعکس این قضیه هم صدق میکنه برای افرادی که تو این مرحله کمی زودتر طی میشه دوره شون و موهای کوتاهی دارند. حالا مو چقدر میتونه رشد پیدا کنه ؟ یه چیزی بطور میانگین در حدود 1 سانتی متر در عرض یک ماه البته بطور میانگین چون بالاتر و پایین تر از این مقدار بدلیل اتفاقاتی گه برای مو ها و شرایط حاکم بر اونها اتفاق می افته می تونه پیش بیاد.

مرحله دوم رشد مو (انتقال – کاتاژن)

در کل این مرحله کوتاه تر از مرحله قبلی هست و حدودا 2 الی 4 هفته معمولا طول خواهد کشید و تو این مرحله از فرایند رشد پیدا کردن مو فرایندی اتفاق می اافته برای درست شدن موهای جدید و در کنارش انحلال پیاز موهای قدیمی . اگر به ذهنتون می رسه که آیا ریزش مو تو این مرحله اتفاق می افته باید بگیم نه . تو این دوره پیاز مو تحلیل پیدا میکنه و اندازه طبیعی خودش رو از دست میده و با شروع این حالت از قسمت عمقی پوست هم جوانه موها هم تحلیل پیدا میکنن پس جریان خون هم دیگه بهش نمی رسه و همین موضوع باعث میشه تو این مرحله تنه مو بیاد به قسمت بالای پوست.

مرحله سوم رویش مو (تلوژن – استراحت)

تو این مرحله دیگه پیاز مو وارد فاز استراحت خواهد شد معمولا 2 ال 4 ماه میتونه طول بکشه یعنی به زبان ساده تو این دوره مو رشد نداره و به پیاز مو وص هست هنوز . حالا باید این نکته رو بدوین که حدود ده درصد موها بطور لی تو این مرحله قرار دارند و زمانی که این مرحله تکمیل شد مثل یک چرخه مشخص مو وارد مرحله اولی خواهد شد یعنی موها دوباره برمیگردن به مرحله اولی آناژن با این وصف اگر بپرسید چه اتفاقی می افته باید بگیم تنه موهای جدید شکل می گیرن و موهای قدیمی هم به سمت بالای پوست سر بیرون انداخته خواهند شد تو این حالت هست که موها میریزه.

روند طبیعی ریزش مو

در طول روز میشه گفت بطور میانگین ریختن و ریزش پیدا کردن مو یه چیزی حدود 50 تار مو تا نهایتا 100 عدد تار مو هست حالا شاید بپرسید موی سر معمولا در چه شرایطی طبیعی هست وقتی میریزن که باید بگیم معمولا وقت هایی که موها شونه میشن ، دوش می گیرید ، شب ها رو بالش و خیلی موارد طبیعی دیگه میتونید متوجه ریزش معمولی موهاتون بشید .

خالی شدن مو ها جلو سر چرا اتفاق می افتد

تا حالا دیگه باید متوجه شده باشید روند طبیعی ریزش مو که در قسمت های قبل توضیح دادیم ولی در ادامه اون روند ممکن هست به حالت غیر طبیعی دربیاد که منجر میشه به خالی شدن قسمت های از سر بخاطر همین ریزش شدید مو خیلی از تصاویر افرادی که با این عارضه دست و پنجه نرم میکنند رو حتما از گوگل سرچ کردین و عکس هاشون رو هم دیدین مثل موردی هم که قبل از آشنایی با محصولات ما دچار این خالی شدن مو شده بودند . بریم سراغ دلایلی که میتونه باعث ایجاد این عارضه بشه و اینکه وقتی موهای سرتون این اتفاق داره می افته براش یا خالی شد چکار باید بکنید ؟ بیشترین دلایلی که تا الان برای ریزش مو مطرح هست می تونیم به این موارد اشاره کنیم : عدم تعادل هورمون ها ، شرایط کم خونی ، رنگ زدن بیش از حد مو ، حتی دکلره کردن افراطی موهای خانم ها ، افرادی که بدلیل استرس تارموهاشون رو میکنن ، نداشتن تغذیه خوب ، بیامری های خاص و استفاده از داروهایی که میتونن موجب تشدید این عارضه بشن و یا حتی استفاده بیش از حد دارو های تقویتی و یا نهایتا شیمی درمانی.

پیشنهاد مطلبی که نخوندین : علت ریزش مو شدید خانم ها

برای خالی شدن مو چکار کنیم

خیلی از افراد برای رفع این عارضه اولین قدم کاری که انجام میدن و ما هم پیشنهاد نمیدیم استفاده خودسرانه از داروهایی هست که برای تقویت هست ولی استفاده افراطی از این موارد ممکن هست خودش باعث تشدید هم بشه پس مواظب باشید حتما با یک متخصص مو قبل از استفاده مشورت کنید . خیلی از افراد هم هستن به دارو باور و اعتقاد انچننانی ندارند و رو میارن به سمت موادی که گیاهی هست که هم مفید باشه برای رفع ریزش موها ی سرشون هم دچار ضرری نشوند. باید برای اسن دسته از افراد بگیم کل داروهای گیاهی دنیا رو بزارید تو یه کاسه و با هاون بساییدش و بخواید به خورد پوست سرتون بمالید تا مورد خاصی نباشه که بتونه اون رو از درم پوست رد کنه تا به پیاز مو برسه اتفاق خاصی نمی افته شاید علی الظاهر یه اتفاق ساده رو ببینید اما در عمق ماجرا چیزی اتفاق نخواهد افتاد . یسری از افراد هم هست که براشون دیگه اهمیتی پیدا نمیکنه و سراغ هیچ چیزی نمیرن شاد حتی حاضر باشند برای ساعت ها تو اینترنت سراغ هزاران عکس خوب شدن موهای دیگران باشند ولی اقدامی برای رشد دوباره موهاشون انجام ندن چون نهایتا برمیگردن میگن عه این هم نمیشه .

راه حل برای کم پشت بودن موهای جلو سر

اگر همین الان به ذهنتون یک اتفاق عجیب و غریب می افته با یه محصولی یه شبه یا یه ماهه موهای ریخته تون برمیگرده سرجاشون باید بگیم ریزش موهای سرتون چند ساله بوده یا چندین سال بوده اتفاق افتاده چطور تو یک شب یا یک ماه این اتفاق قرار هست بیافته و رشد مجدد مو نیاز به چند مورد داره بجز اجی مجی . تعدادی از افراد هم میان بررسی میکنن ببینن چرا این اتفاق براشون افتاد بعد سراغ راهکار خوب میگردن با هزینه مناسب ، مشاوره میگیرن و یک محصول خوب رو که تعدادی از آقایان و خانوم ها استفاده کردن که نتیجه گرفتن رو انتخاب میکنن و تصمصم که گرفتن اون محصول رو برای چند دوره طبیعی استفاده میکنند .

اثربخشی محصولات رویش مو دکتر خوش رج

پیشنهاد سایت روژیا برای رشد مجدد مو

عکسی که در قسمت بالا مشاهده کردین یکی از افرادی بودن که با این شرایط خالی شدن مو جلو سر کلنجار می رفتن و خیلی چیزا برای رفع ریزش موهاشون لااقل استفاده کرده بودن ولی بدون نتیجه . برای مشاوره که به ما مراجعه داشتن بهشون پکیج رویش مو پیشنهاد کردیم به کانال اثربخشی محصولات هم مراجعه کنن و کسایی که مثل شرایط ایشون هست رو ببینن و خوب بررسی که کردن ما کمکشون میکنیم هم یه پیشنهاد خوب هبشون بدیم طی چند دوره مثل این افراد نتیجه خوبی هم داشته باشند و هم اینکه اگر به فکر شرایط اتفاق افتاده موهای سر نباشند ممکن هست شرایط بدتر بشه . حالا بعد از اینکه یه تصمیم درست گرفتند ببینید اتفاقی که برای موهاشون پیش اومده . شما هم که دارید این مطلب رو می خونید برای اینکه بتونید تصمیم درستی گرفته باشید می تونید این مراحل رو طی کنید :

1. عکس واضح بدون ماتی و تاری از بالای سر از موهاتون بگیرید

2. برامون بفرستید بررسی بشه و حتما راهنماییتون میکنیم

3. در کانال تلگرام روژیا کسایی که شبیه شرایط شما هستن چک کنید 

4. با مشاوره تلفنی یا آنلاین پیشنهاد رو دریافت کنید 

5.تصمیم بگیرید برای بهبود شرایط موهای سرتون 

6. برای سفارش هم از سایت میتونید ثبت کنید یا فاکتور دریافت کنید

7. واریز بزنید تا به آدرسی که میخواد زودتر محصولات رو براتون بفرستیم

ارتباط با من : 09025313024 در تلگرام یا واتساپ هم متونید پیامتون رو بفرستید

author-avatar

درباره ریبوار عزیزنژاد

درود به شما همراهان عزیز روژیا عزیزنژاد هستم فارغ التحصیل از دانشگاه تربیت معلم تهران سئوکار هستم و عاشق کسب و کار اینترنتی و البته آموزش ، امیدوارم بتونیم با پیشنهاد مناسب سایت روژیا در زندگی شما نقش بسزایی داشته باشیم. با آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما همراهان خوب سایت - هر گونه سوالی داشتین در کامنت همین مطلاب یا در دایرکت اینستاگرام من میتونید به صورت شخصی بپرسین و در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.