شرایط استفاده از وبسایت روژیا

همراه گرامی و کاربر عزیز وبسایت روژیا لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از وبسایت روژیا را به دقت ملاحظه فرماییدورود کاربران به روژیا هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط ، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏های وبسایت روژیا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی شما کاربر گرامی است.

مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، و یا به ثبت سفارش محصولات اقدام کند. همچنین از آنجا که وبسایت روژیا یک وبسایت فروش آنلاین محصولات دکتر خوش رج است، مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند (طبق قانون تجارت الکترونیک) .

خرید از وبسایت روژیا

خرید محصولات دکتر خوش رج از وبسایت روژیا به منزله قبول شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی روژیا می باشد و قبل از ثبت سفارش شما وجه پرداخت شده بابت هر کدام از محصولات دقت لازم را داشته باشید.قبل از انجام خرید با نماینده فروش محصولات دکتر خوش از طریق شماره همراه 0902531302 تماس بگیرید و یا می توانید از طریق پیامریان تلگرام با ای دی  aziznjhaad@ در ارتباط باشید .

دوره مصرف محصولات

 قبل از ثبت سفارش محصولات با مشاور فروش محصولات بهداشتی و مراقبتی دکتر خوش رج شرکت رادین مقدار مصرف، نحوه استفاده از محصولات و همچنین دوره استفاده از محصولات را تعیین کنید. قبل از خرید محصولات لطفا از خرید خود اطمینان حاصل بفرمایید مرجوعی پذیرفته نمیشود و بعد از ثبت سفارش و واریز وجه به حساب نماینده بازگشت وجه به حساب خریدار امکان پذیر نیست.

امتیاز شما به این صفحه

به ما امتیاز ستاره دار بدهید

میانگین امتیاز داده شده 0 / 5. شمارش امتیاز : 0

تا بحال به این صفحه امتیازی نداده اید.