شرایط استفاده از وبسایت روژیا

همراه گرامی و کاربر عزیز وبسایت روژیا لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از وبسایت روژیا را به دقت ملاحظه فرماییدورود کاربران به روژیا هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط ، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏های وبسایت روژیا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی شما کاربر گرامی است.

مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، و یا به ثبت سفارش محصولات اقدام کند. همچنین از آنجا که وبسایت روژیا یک وبسایت فروش آنلاین محصولات دکتر خوش رج است، مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند (طبق قانون تجارت الکترونیک).

خرید از وبسایت روژیا

خرید محصولات دکتر خوش رج از وبسایت روژیا به منزله قبول شرایط و قوانین تیک زده شده در مرحله نهایی خرید از فروشگاه اینترنتی روژیا می باشد.

و قبل از ثبت سفارش شما وجه پرداخت شده بابت هر کدام از محصولات ابتدا با نماینده تماس گرفته شود و  بعد از دریافت پیشنهاد دقت لازم را در خرید داشته باشید.

قبل از انجام خرید با نماینده فروش محصولات دکتر خوش از طریق شماره همراه 0902531302 تماس بگیرید.

قبل استفاده از محصولات عکس از شرایط کنونی عارضه پوست که دارید یا وضعیت موهای سر بگیرید.

عکس گرفته شده تار یا با لنز دوربین کثیف نباشد ، واضح و با نور کافی تا واجد شرایط بررسی باشند.

استفاده از سایر محصولات در خلال استفاده از محصولات پوست و مو دکترخوشرج ممنوع بوده.

در صورت اتفاق اثرات مضر ناشی از این مورد برعهده خود مشتری است و حق ادعایی برای استفاده از محصول های دکتر خوشرج را ندارند.

درصوت عدم ارسال عکس قبل از آشنایی و استفاده از محصولهای خریداری شده از سایت روژیا ( محصولات پوست و مو دکتر خوش رج ) مشتری حق هیچ گونه ادعایی بعد از استفاده از محصولات را ندارند.

بعد از باز شدن محصولات و استفاده از آنها به دلیل مصرفی بودن این نوع محصولهای پوست و مو قابلیت بازگشت وجه وجود ندارد.

درصورت عدم ارسال عکس از عارضه صورت با مشتری تماس گرفته می شوند.

در صورت عدم پاسخگویی مشتری حق مطرح کردن ادعای مضرات وارده به پوست را ندارد ( دست ، صورت و پوست بدن )

درصورت عدم هماهنگی با نماینده فروش محصولات راجع به استفاده محصولات که سرخود همراه با محصولات دکتر خوشاستفاده میشوند مشتری حق مطرح کردن ادعای مضرات وارده به پوست به دلیل تداخل ایجاد شده محصولات جانبی را ندارد.

و یا می توانید از طریق پیامریان تلگرام با ای دی  aziznjhaad@ و یا شماره تماس 09025313024 در ارتباط باشید.

دوره مصرف محصولات

 قبل از ثبت سفارش محصولات با مشاور فروش محصولات بهداشتی و مراقبتی دکتر خوش رج شرکت رادین مقدار مصرف، نحوه استفاده از محصولات و همچنین دوره استفاده از محصولات را تعیین کنید. قبل از خرید محصولات لطفا از خرید خود اطمینان حاصل بفرمایید مرجوعی پذیرفته نمیشود و بعد از ثبت سفارش و واریز وجه به حساب نماینده بازگشت وجه به حساب خریدار امکان پذیر نیست.