مراقبت از مو

با ریزش مو شدید خانم ها چکار کنیم ؟

ریزش مو شدید در خانم ها

ریزش مو شدید خانم ها : قبل از هر چیزی همراه عزیزی که این مطلب رو میخونی این نکته رو بدونید که ریزش مو جزئی از زندگی روزمره است ، هر روز امکان دارد تعدادی از موها ریزش پیدا کنند و روی بالش شما یا فرش منزلتان ریخته باشد. واقعیت این است که ریزش مو می تواند کاملاً معمولی و طبیعی باشد. به طور متوسط ​​، حدود 80 رشته مو در روز از دست می دهیم ، اما اگر متوجه شدید موهای شما میزان ریزش قابل توجهی را دارد یا اینکه متوجه شدید که آنها رشد آنچنانی ندارند، خوب پس در حالت اول به معنای اینست که این زمانی هست که باید بررسی کنید ببینید چرا این اتفاق افتاده و این زنگ هشدار رو جدی بگیرید.

ما هم در وبلاگ روژیا با مجموعه مقالات مراقبت از مو نکات در ادامه به شما کمک میکنیم این دلایل رو بهتر بشناسید و برای رفع ریزش مو خانم ها اقدام مثبتی انجام بدین بهمراه راهکار و راه حل پیشنهادی جهت رفع ریزش و تقویت رویش مجدد موها در انتهای مطلب. نکته مهم اینه که وقتی صحبت از ریزش مو می کنیم  ، محرک های احتمالی زیادی برای این امر میتواند وجود داشته باشد ، به این معنی که تشخیص دقیق دلیل ریزشها را مشکل می کند و اول اینکه بدونید ریزش مو یک مشکل بسیار شایع برای زنان است – خیلی بیشتر از این که مردم متوجه بشوند.

ریزش مو شدید خانم ها

انواع ریزش مو شدید در خانم ها

دلایل ریزش مو در خانم ها را خیلی ساده بخواهیم تقسیم بندی کنیم که راحت تر بررسی بشن بایستی بگیم دو نوع کلی از ریزش مو در خانم ها در بانوان وجود دارد : ژنتیکی و واکنشی. هرچند دلایل ریزش مو تاثیر پذیر از عوامل بسیار زیادی هستند و دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. البته تشخیص دقیق اینکه چرا ریزش مو زنان اتفاق می افتد بایستی توسط متخصص انجام شود. ولی برای شناخت ساده موضوع می توانید بطور کلی این دو مورد را برای همه خانم ها در نظر گرفت. در ادامه مطلب هم دلایل اصلی ریزش آورده شده اند.

اثربخشی پکیج رویش مو برای ریزش مو خانم ها

ریزش مو ژنتیکی 

از نظر ژنتیکی این احتمال وجود دارد که شما مستعد نازک شدن مو باشید ، به این معنی که ممکن است کاهش تدریجی حجم مو را به مرور مشاهده کنید.در این بابت ، تعدادی از فولیکولهای مو نسبت به هورمونهای حساس هستند – و این حساسیت باعث می شود که فولیکول ها به تدریج کوچک شوند و با هر چرخه رشد مو ، موهای کمی ریزتر و کوتاهتر تولید کنند.

ریزش مو واکنشی

این بدان معنی است که ریزش مو در نتیجه واکنش دربرابر عاملی است. ریزش موی روزانه بیش از حد (که به عنوان telogen effluvium شناخته شده است) به داشتن یک استعداد ژنتیکی وابسته نیست ، بلکه به دلیل عدم تعادل درونی یا ناراحتی داخلی مانند کمبود تغذیه ای ، استرس شدید ، رژیم غذایی یا بیماری اتفاق می افتد.

قطع ریزش و رویش مو خانم ها با محصولات دکتر خوش رج

علت ریزش مو شدید خانم ها

از جمله دلایلی که میتوان برای ریزش مو بانوان بیان کرد می توان به موارد زیادی اشاره کنیم از جمله :

1. عدم تعادل هورمونی : عدم تعادل هورمونی می تواند منجر به بروز مشکلات بهداشتی و زیبایی آزار دهنده شود ، از آکنه در بزرگسالان تا افزایش وزن. اگر هورمونهای شما از حالت ضعیف خارج شوند ، اثرات آن در کل بدن منتشر نیز انتشار مییابد.هورمون ها نقش مهمی در تنظیم چرخه رشد مو دارند. استروژن ها (هورمون های زنانه) به ماندن موها در فاز رشد خود در طول زمان کمک می کنند. آندروژن ها (هورمون های مردانه) بسیار دوستدار مو نیستند و می توانند چرخه رشد مو را کوتاه کنند.مقدار زیادی آندروژن (که می تواند در اثر اختلال غدد درون ریز مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک ایجاد شود) می تواند باعث ریزش مو شود. وسعت این بیماری اغلب به ژنها کاهش می یابد.

2. استرس : این یک افسانه یا چاخان نیست که استرس اضافی به معنای واقعی کلمه می تواند باعث ریزش موهای شما شود. ولی چطور این اتفاق می افتد؟ خوب ببینید استرس می تواند سطح آندروژن (هورمون مردانه) را بالا ببرد ، که به نوبه خود این امر می تواند باعث ریزش مو خانم ها شود. استرس همچنین ممکن است باعث ایجاد مشکلات در پوست سر ، مانند شوره سر ، اختلال در عادات غذا خوردن و آشفتگی دستگاه گوارش شود – همه اینها می توانند تأثیر منفی بر روی مو بگذارند.

3. کمبود آهن / آنمی : یکی از شایع ترین دلایل ریزش مو شدید خانم ها کمبود آهن است. آهن برای تولید پروتئین سلول های مو ضروری است 

4- تیروئید کم کار و تیروئید پرکار : غده تیروئید با کنترل تولید پروتئین و استفاده از اکسیژن به تنظیم متابولیسم بدن کمک می کند. بنابراین عدم تعادل تیروئید می تواند بطور مستقیم یا غیر مستقیم بر روی فولیکول های مو تأثیر بگذارد. همچنین ، اگر کم کاری تیروئید درمان نشود ، ممکن است منجر به کم خونی شود ، – همانطور که در مورد آن صحبت کردیم  یکی دیگر از شرایطی است که می تواند روی مو تأثیر بگذارد .

5- کمبود ویتامین B12 : کمبود ویتامین B12 می تواند احساس خستگی و کمبود انرژی به همراه داشته باشد ، به نظر شما هم این احساس آشنا است؟ کمبود ویتامین B12 اغلب باعث ریزش مو می شود زیرا می تواند بر سلامتی گلبول های قرمز ، که اکسیژن را به بافت های شما منتقل می کند ، تأثیر بگذارد.

6. سن : اگر به دوران یائسگی وارد می شوید یا در شرف رسیدن به این دوران هستین ، ممکن است تغییرات درونی در بدن شما تأثیر بگذارد. یائسگی می تواند منجر به ریزش مو و البته شود شیوع بیشتری پیدا کند. گفته می شود هرچه پا به سن بیشتر می گزاریم ، موها به طور طبیعی نازک تر می شوند. این بخش کاملاً طبیعی از روند افزایش سن است.

تقویت رویش مو خانم ها

رفع ریزش مو شدید

خوب ، بنابراین الان می دانید چه چیزی باعث ریزش مو همه خانم ها شده خب در این مطلب از روژیا نحوه رفع ریزش موها را هم بهتر بشناسید تا با رعایت کردن این موارد بتوانید برای هم قطع ریزش مو اقدم کرده باشید هم برای تقویت رویش مجدد موها اقدام مفیدی انجام داده باشید

 1. پروتئین بیشتری دریافت کنید
 2. رژیم غذایی خود را تغییر دهید
 3.  ( مو از پروتئین ساخته شده است ) بنابراین مصرف کافی روزانه از غذاهای غنی از پروتئین ضروری است.
 4. کربوهیدراتهای پیچیده ضروری هستند
 5. و انرژی لازم برای رشد موهای ما را تأمین می کنند. مانند میوه تازه
 6. تغذیه مو ضروری است
 7.  مکمل می تواند در تقویت میزان ویتامین ها و مواد معدنی موجود در فولیکول های شما بسیار مفید باشد.
 8. به دنبال مواد زیر باشید: آهن ، ویتامین C ، ویتامین B12 ، ویتامین D3 ، مس ، روی و اسیدهای آمینه ضروری
 9. برای بستن موها کمی متفاوت عمل کنید
 10. بستن موها ممکن است جالب به نظر برسد ، اما می تواند باعث ایجاد استرس در رشته مو ها شود.
 11. از مدل موهایی که باعث کشش در موها و فولیکول های مو می شوند ، خودداری کنید.
 12. از کرم ها و سرم های سنگین خودداری کنید ، زیرا می توانند وزن غیرضروری به مو اضافه کنند.

محصول پیشنهادی ضد ریزش مو و تقویت رویش مجدد

بانوی عزیز باید به سلامت عمومی ، رژیم غذایی خود توجه کنید و همچنین سلامت پوست سر خود و وضعیت رشد موها را بهینه کنید. از همه مهمتر ، محصولات ارگانیک انتخاب نمایید ، اما حین استفاده از محصولات طبیعی صبور باشید و ناامید نشوید. با توجه به ماهیت چرخه رشد موها ،بطور میانگین حداقل3 تا 6 دوره زمان لازم است تا بهبودی حاصل شود. پیشنهاد ما برای شما بانوان عزیز ، پکیج محصولات ضد رویش مو و ضد ریزش دکتر خوش رج هست . دقت داشته باشید ریزش مو در خانم ها متفاوت هست و برای بهبود شرایط هم زمان مورد نیاز بسته به آمادگی موها مختلف هستند.  این تصاویر گویای این موضوع هستند در اغلب شرایط موجود که ذکر شد با محصولات ارگانیک تونسته برای 90 درصد عزیزان خوشبختانه مثمر ثمر باشه . شما هم دنبال راهکار مفید برای رویش مجدد هستید ؟ ابتدا چند نمونه از مشتریان که از همین محصولات استفاده کردند رو از تصاویر نگاه کنید. با ارائه راهکار عملی با نتیجه 90 درصد طبق اظهار مشتریان و رضایت های اعلام شده که در بخش رضایتمندی مشتریان وبسایت روژیا می توانید ببینید. بعد از بررسی نهایی می تونید برای تهیه محصول این مراحل را طی کنید :

 1. اقدام بررسی کانال اثربخشی ها و دیدن افراد مشابه شرایط شما
 2. ارسال عکس از موهای شما (با لنز دوربین تمیز) ، آدرس دقیق و کد پستی 
 3. مشاوره و تماس تلفنی : عزیزنژاد نماینده فروش محصولات دکتر خوش رج 09025313024
 4. ثبت نام به سادگی وارد کردن یک جیمیل در سایت روژیا
 5. سفارش آنلاین محصولات ضدریزش و رویش مو از لینک پایین
 6. فرستادن مرسوله شما در کمترین زمان با پست پیشتاز

پیشنهاد سایت روژیا :

دیدن اثربخشی ها از کانال radinpro@

خرید پکیج رویش مو دکتر خوش رج

اثربخشی محصولات رویش مو دکتر خوش رج

author-avatar

درباره ریبوار عزیزنژاد

درود به شما همراهان عزیز روژیا عزیزنژاد هستم فارغ التحصیل از دانشگاه تربیت معلم تهران سئوکار هستم و عاشق کسب و کار اینترنتی و البته آموزش ، امیدوارم بتونیم با پیشنهاد مناسب سایت روژیا در زندگی شما نقش بسزایی داشته باشیم. با آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما همراهان خوب سایت - هر گونه سوالی داشتین در کامنت همین مطلاب یا در دایرکت اینستاگرام من میتونید به صورت شخصی بپرسین و در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستم.

5 دیدگاه در “با ریزش مو شدید خانم ها چکار کنیم ؟

 1. سانار گفت:

  واقعا این دارو ها برای ما جواب میده یا مثل این محصولات رویش مو اینترنت ریزش مو ها رو هیچ کم نمیکنه اثری هم ندارن 🙄

  1. aziznezhaad گفت:

   ببینید خانم ساناز دارو نه بلکه محصولات رویش مو که به خیلی از افراد پیشنهاد دادیم بله شکر خدا
   تونسته مفید واقع بشه و طبق تصاویری که در همین مقاله دارید مشاهده می فرمایید نتایج مشخص و عالی بوده براشون
   ولی اینکه آیا می تونه اثربخش باشه این پکیج رویش مجدد و ضد ریزش مو طبق تجاربی که در این دو سال و عرضه همه
   محصول های دکتر خوش رج داشتم 90 درصد کسانی که از پک محصولات استافده کردن نتایج مثبت گرفتن برای اینکه ببینید
   این موضوع صحت داره به بخش رضایت مشتریان سر بزنید و یا کانال رسمی شرکت رادین و اثربخشی ها با تعداد خیلی
   زیادی از همین افراد مواجه خواهید شد. شما هم می تونید با بررسی این موارد که مشابه شرایط خودتون هستند بررسی کنید
   و بعد از بررسی برای سفارش در سایت روژیا اقدام بفرمایید . راستی برای مشاوره رایگان هم میتونید تماس بگیرید 09025313024
   از همراهی شما با روژیا بینهایت سپاسگزاریم

 2. ناشناس گفت:

  خوبه واقعا تاثیری هم داره ؟

 3. contactxbccdw گفت:

  I’m happy to welcome you!
  We offer sending newsletters of Your commercial offers via contact forms to the sites of
  business organizations via all domain zones of the world in any languages.

  Your letter is sent to electronic box of institution 100% will get to inside of the inbox folder!

  2000 bases:

  Test:
  20000 messages on foreign zones to your email address – 20 dollars.
  We need from You only email address, title and text of the letter.

  In our price there are more 800 databases for all countries of the world.

 4. postingtrkh گفت:

  برای رویش ارثی بدرد میخوره ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.